شرایط استفاده و گارانتی و عودت کالا به کاجیتال

کالاهای ارائه شده در کاجیتال با رعایت شرایط زیر قابل عودت میباشد :

کالاهایی که در کاجیتال به فروش میرسد همگی اصلی و دارای گارانتی معتبر میباشند لذا ابتدا به ساکن پس از دریافت کالا ، فاکتور خود را با کالایی که برایتان ارسال شده مطابقت دهید که همان کالا برایتان ارسال شده باشد و کالا همان چیزی باشد که شما به خرید آن در کاجیتال اقدام کرده اید.
اکثر کالا ها با جعبه یا بسته بندی کالا شامل گارانتی میباشند و یا به همراه بسته بندی کارت گارانتی وجود دارد لذا در درست باز کردن بسته بندی کالا کوشا باشید و اگر شکستگی یا هر نقص دیگری در بسته بندی یا خود کالا وجود داشت از شرایط آن عکسبرداری کنید و برای همکاران ما در کاجیتال بفرستید.

پس از تحویل کالا به مشتریان کاجیتال 24 ساعت مهلت تست کالا وجود دارد ، که اگر کالا به هر دلیلی به جز شکستگی، آب خوردگی و سوختن در اثر حرارت مشکلی داشت قابل عودت به کاجیتال میباشد و مبلغ کالا پس از یک روز کاری بعد از تست کالای عودت شده توسط کاجیتال و دریافت شماره حساب از مشتری قابل بازگشت میباشد.

در مدت 7 روز پس از تحویل کالا به مشتریان کاجیتال امکان بازگشت کالا به کاجیتال وجود دارد که نباید ایراد فیزیکی برای کالا وجود داشته باشد.

کاجیتال در مدت 7 روز اول کالا را از مشتری تحویل گرفته و به شرکت های گارانتی کننده ارسال میکند و مراحل گارانتی را کاجیتال برای شما پیگیری میکند و ارسال به گارانتی بعد از گذشت 7 روز وظیفه ی خود مشتری میباشد.

ما در کاجیتال کالاهای با کیفیت بالا و اصلی و دارای گارانتی معتبر به مشتریان خود ارائه میدهیم درضمن کاجیتال نماینده فروش کالا میباشد و در شرایط گارانتی هیچ دسترسی و دخالتی ندارد و تمامی مسائل مربوط به گارانتی به عهده ی شرکت های گارانتی کننده کالاها میباشد.